PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 magji per te pasur fuqi te medha fizike

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
niku magic man

niku magic man


Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 5:59 am

magjija per te pasur fuqi te medha duhet te shkojm ne nje vend te qet ku nuk na shqetson as kush ndez nje qiri perqendrohesh dhe imagjino sikur i gjith trupi yt esht duke ndriquar vetem at her do ta shikosh fuqin tende por te duhet perqendrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
Gon!


Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 37

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:23 am

Hmmmm, qenke i dhene shume pas magjise o miku im. Po kush te dha gjithe kete adrenaline per kete...?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://explorerkosova.albanianforum.net
niku magic man

niku magic man


Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:52 am

une nuk jom i dhan pas magjis veq um pilqen me studiu magjin sepse ka shum gjera te cilat nuk i kuptoj ato qe i kam kuptuar i kam shkruar 0kk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
Gon!


Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 37

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:22 am

niku magic man shkruajti:
une nuk jom i dhan pas magjis veq um pilqen me studiu magjin sepse ka shum gjera te cilat nuk i kuptoj ato qe i kam kuptuar i kam shkruar 0kk

Ne rregull miku im, shpresoj te kesh suksese ne studime rreth magjise, por me mire eshte te studiosh edhe rreth fenomeneve paranormale, sic jane alien, xhind, fantazma etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://explorerkosova.albanianforum.net
niku magic man

niku magic man


Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 7:35 am

faliminder shum mesa po shoh qenke shum kurioz per universin shpresoj ti gjesh pergjigjjet sa me shpejt dhe te mos ket pergjigjje qe nuk do ta mesosh te uroj fat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LaNiGc

LaNiGc


Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 36
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 11:43 am

niku magic man shkruajti:
magjija per te pasur fuqi te medha duhet te shkojm ne nje vend te qet ku nuk na shqetson as kush ndez nje qiri perqendrohesh dhe imagjino sikur i gjith trupi yt esht duke ndriquar vetem at her do ta shikosh fuqin tende por te duhet perqendrim




Kjo me duket sikurse lloj meditimi i nderuari niku , nuk me duket aspak magji .

sikurse Mendjen kur ta pushtoj energjia universale. nga meditimi ? vetem se duhet nje pike perqendrimi jo ashtu sikurse ke cituar tij me larte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
niku magic man

niku magic man


Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 9:52 pm

mfal nese e kuptova mir ti po thu qe une e kom gabim jom njeri i keq edhe e di mjaft mir qe esht medim por siq e dim kete e quajn edhe magji disa te tjere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





magji per te pasur fuqi te medha fizike Empty
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   magji per te pasur fuqi te medha fizike I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
magji per te pasur fuqi te medha fizike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fuqia fizike e mendimit
» Asteroidi me fuqi shkatërruese
» Zbulimet më të mëdha të 2012-s
» Fuqi mbinatyrore i kerkojne vajzave te vogla te vetevriten?
» 8 prej zbulimeve më të mëdha të 2012

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E :: M A G J I-
Kërce tek: